RPG One Piece Stories
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Apla gia to rpg one piece na grafo ta stories sta proxira
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 7, στις Δευ Μαρ 23, 2020 6:57 pm

 

 Devil Fruit creations

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2017

Devil Fruit creations - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Devil Fruit creations   Devil Fruit creations - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 19, 2020 6:31 pm

Όνομα φρούτου του διαβόλου: Foosu Foosu No Mi

Τύπος φρούτου του διαβόλου: Paramecia

Περιγραφή φρούτου του διαβόλου: Η κύρια χρήση είναι η μετακίνηση αντικειμένων και ανθρώπων με το μυαλό του χρήστη. Ωστόσο, για μάχη μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να εξαπολύσει καταστροφικές εκρήξεις ισχύς ικανές να κατεβάσουν κτίρια, γίγαντες και να στείλουν εκατοντάδες εχθρούς στον αέρα. Οι περισσότερες από τις επιθέσεις είναι αόρατες στο γυμνό μάτι, εκτός αν υπάρχει σκόνη, καπνός, ομίχλη ή οστικό κύμα, επιτρέποντας ορισμένες γρήγορες επιθέσεις έκπληξης, αλλά επιτρέπει και καταστροφικές επιθέσεις, ώστε οι ασπίδες που οφείλονται στις επιθέσεις να είναι σε θέση να χειραγωγούνται την τελευταίο στιγμή για να παρακάμψει την άμυνα. Εκτός από τις κλασσικές αδυναμίες φρούτων, η μόνη πραγματική αδυναμία αυτού του φρούτου είναι ο θυμός του χρήστη. Όσο πιο θυμωμένος είναι ο χρήστης, τόσο πιο δύσκολο είναι να ελέγχεις τις επιθέσεις που προκαλούν ανείπωτη καταστροφή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://rpgonepiecestories.rpg-board.net
 
Devil Fruit creations
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
RPG One Piece Stories :: froyta tu diabolu-
Μετάβαση σε: