RPG One Piece Stories
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Apla gia to rpg one piece na grafo ta stories sta proxira
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 7, στις Δευ Μαρ 23, 2020 6:57 pm

 

 Ιστοριες για νεο χαρακτηρα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2017

Ιστοριες για νεο χαρακτηρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ιστοριες για νεο χαρακτηρα   Ιστοριες για νεο χαρακτηρα I_icon_minitimeΚυρ Αυγ 11, 2019 2:01 pm

Shimotsuki village

Θα πάει εκεί διότι είχε ακούσει πως ήταν ένας εκεί που λεγόταν ryuji και ήξερε πληροφορίες για τον artorius, ήταν όμως λάθος και μετά θα της επιτεθούν κάποιοι άντρες διότι είναι ξιφομάχος η velvet. Όταν φύγει μετά στα ξαφνικά ενώ πηγαίνει προς την βάρκα της θα της έρθει κάτω στο πάτωμα ένα βέλος που θα λεει ότι πως στο νησι organ βρισκεται ενας θυσαυρος οπου παρεχει πληροφοριες για τον αρτοριους

Organ island

Θα παει εκει και μολις φτασει θα την υποδεχτουν κατι πειρατες, θα γινει μια μικρη μαχη και επειτα θα παει σε φυγη για να βρει τον θυσαυρο, εκει περα θα γνωρισει και τον Rokurou, αφου βρει τον θυσαυρο οπου περιεχει πληροφοριες οτι ειναι στο νησι dawn island. Ο rokurou θα την ακολουθησει διοτι ψαχνει τον αδερφο του οπου ειναι στους μαριν και θελει να τον πολεμησει για να αποδηξει οτι ειναι δυνατος

dawn island

mirror island
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://rpgonepiecestories.rpg-board.net
 
Ιστοριες για νεο χαρακτηρα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» φρουτα για ιστοριες μονο!
» Στις ιστοριες καθε φορα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
RPG One Piece Stories :: Χαρακτήρες-
Μετάβαση σε: