RPG One Piece Stories
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Apla gia to rpg one piece na grafo ta stories sta proxira
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 7, στις Δευ Μαρ 23, 2020 6:57 pm

 

 ανταγονιστες

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2017

ανταγονιστες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ανταγονιστες   ανταγονιστες I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 23, 2019 6:08 pm

ανταγονιστες

Artorius Collbrande


ηταν ο πρωην αντρας της αδερφης της velvet οπου σκοτωσε ολο το νησι μαζι και με τον μικρο αδερφο της

εκεινος στην πραγματικοτητα ειναι ενας marine οπου ειχε ερθει στο νησι εκεινο για να δει πως ειναι και να πραξει αναλογα, το νησι εκεινο εκανε πραγματα που ηταν εναντια στην κυβερνηση οποτε αναγκαστηκε να τους σκοτοσει ολους και να τους αφανησει απο τον χαρτη εκτος την velvet

laphicet crowe

η velvet ηξερε πως ο laphi πεθανε αλλα στην πραγματικοτητα ηταν πως ζουσε ακομα, απλα επρεπε να τραυματιστει πολυ σε σημειο οπου θα παιθενε διοτι ειχε ενα φρουτο οπου για να ενεργοποιηθει επρεπε να γινει αυτο. Ο Laphi με τον artorius ειχαν κλησει μια συμφωνια πως θα τον βοηθησει χαρης του φρουτου του οπου μπορει να φερει ηρεινη σε αυτον τον κοσμο αλλα δεν θα σκοτονε και την αδερφη του.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://rpgonepiecestories.rpg-board.net
 
ανταγονιστες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
RPG One Piece Stories :: Χαρακτήρες-
Μετάβαση σε: